PE NAYLON  SERA ÖRTÜSÜ

PE NAYLON SERA ÖRTÜSÜ

PE BAZLI TÜM NAYLON BRANDA , YATAK NAYLONU, ÖRTÜLÜK ÜRETİMİMİZ İLE TÜM TÜRKİYEYE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Daha Fazla Bilgi
STRECH

STRECH

En ileri teknoloji ile üretilmiş Vatan Streç filmleri, ürünlerinizi nakliye sırasında veya depolama aşamasında güvenli bir şekilde bir arada tutarken; kir, toz, zedelenme gibi dış etkenlerden korur. Üretim aşamaları tamamen otomatiktir. İhtiyacınıza göre farklı kalınlıklarda, en, boy ve renkte ürünlerimiz mevcuttur. Polietilen palet streçi, ürünlerin stoklanması ve nakliyesi sırasında oluşabilecek hasarlardan, nem ve yağmurdan korur. Uzama katsayısı ve direnç özelliğiyle ürünlerinizi sağlam bir şekilde sararken, hafif olması sebebiyle maliyeti azaltır. Ürünlerimizin hepsi %100 geri dönüşümlüdür.

Daha Fazla Bilgi
SHRİNK FİLM

SHRİNK FİLM

Vatan Plastik Shrink Film ürünleri, ambalaj yapılabilen tüm ürünlerde kolaylıkla kullanılabilmektedir. Shrink film ürünlerimiz; ideal ve ekonomik oluşunun yanında farklı seçenekler sunmasıyla tüm kullanıcıların ilk tercihi olmuştur. Shrink filmlerimiz ısıl işlem uygulanarak hizmete sunulmaktadır.

Daha Fazla Bilgi
STRECH HOOD

STRECH HOOD

Paketlenecek ürünlerin full otomatik makinelerde ısıl işleme gerek kalmadan ambalajlanmasında kullanılan, baskılı ve baskısız olarak üretilebilen bir palet örtüsü ürünüdür. En son teknoloji makineler ile üretilmektedir.

Daha Fazla Bilgi
SİLAJ STRECHİ

SİLAJ STRECHİ

Silaj, suca zengin yemlerin havasız bir ortamda süt asidi bakterilerinin etkisiyle fermantasyona uğratılması (ekşitilmesi) sonucu elde edilen bir yemdir. Yemlik ürün belirli boyutta küçültülüp balyalandıktan sonra makine vasıtasıyla stretch ile sarılması işlemidir.

Daha Fazla Bilgi
GIDA STRECHİ

GIDA STRECHİ

Polietilen Gıda Stretch Film, gıdalarınızın lezzet ve tazeliğini korumasını sağlar ve nemden korur. Meyve ve sebzelerin vitamin ve lezzetini taze ve canlı tutmasına yardımcı olur. Özellikle hijyen ve sağlık açısından gıda ile temasında hiçbir sakınca olmayan Polietilen Gıda Stretch Film de Kanserojen hiçbir madde bulunmamaktadır . Ayrıca Polietilen Gıda Stretch Film , geri dönüşülebilir olduğu için bir doğa dostudur , mikrodalga fırın ve derin dondurucuda da güvenle kullanılabilir. 8-9-10-12 micron kalınlıklarında kokusuz şeffaf ve açık sarı olarak gıdaya uygun üretilen Polietilen Gıda Stretch Filmin eni 30 ve 45 cm genişliğinde üretilmektedir. Jumbo olarak büyük bobinler şeklinde de alabileceğiniz ürünlerimizi istediğiniz metrajda sarabilirsiniz . Makine ve Jumbo olarak çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi